foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Agencja Pilipczuk

rok założenia 1998Newsletter

Znajdź nas

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach w pełnym zakresie. Istniejemy od roku 1998. W dotychczasowej działalności staraliśmy się dostosowywać nasze produkty do potrzeb klientów.

Od przeszło 20 lat zajmujemy się ubezpieczeniami. Wyspecjalizowana kadra zatrudniana w naszych punktach jest przygotowana pod względem merytorycznym i praktycznym. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę z zakresu ubezpieczeń i likwidacji szkód. Pozwala to na kształtowanie partnerskiej współpracy i sprzyja obsłudze na wysokim poziomie. Domeną naszej firmy jest rzetelna i profesjonalna obsługa, o czym mogło się przekonać szerokie grono odbiorców prywatnych jak i instytucjonalnych, którzy nam zaufali. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na podjęcie współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które są wiarygodne i zajmują czołową pozycję na rynku w Polsce. Należą do nich min.: WARTA, HDI, GOTHAER, INTERRISK, AXA, COMPENSA, HESTIA, GENERALI, PROAMA, PZU.

W trosce o zapewnienie interesujących ofert negocjujemy warunki współpracy z kolejnymi liczącymi się w Polsce Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Informacji o produktach udzielają pracownicy w biurach znajdujących się na terenie Warszawy i Radzymina. Dla posiadaczy Radzymińskiej Karty Mieszkańca korzystne rabaty.  Nasze produkty ubezpieczeniowe można zamówić nie tylko za pośrednictwem agenta, ale również przy pomocy internetu lub telefonu.

DJ-ImageSlider

AKTUALNE PROMOCJE

Znalezione obrazy dla zapytania gif telefonu 509 424 424

1. 100 ml GRATIS

Dla wszystkich klientów, którzy

ubezpieczą się u nas na życie.

Już od 30zł./miesięcznie możesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę.

2. DOJAZD GRATIS   

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy, Radzymina i okolic

509-424-424

 ZAPRASZAMY DO NASZYCH BIUR

more

Zamów kontakt (2)

Contact Us
Feel free to contact us if you have any questions