O FIRMIE

Jesteśmy firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach w pełnym zakresie. Istniejemy od roku 1998. W dotychczasowej działalności staraliśmy się dostosowywać nasze produkty do potrzeb klientów.

-

Od przeszło 20 lat zajmujemy się ubezpieczeniami. Wyspecjalizowana kadra zatrudniana w naszych punktach jest przygotowana pod względem merytorycznym i praktycznym. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę z zakresu ubezpieczeń i likwidacji szkód. Pozwala to na kształtowanie partnerskiej współpracy i sprzyja obsłudze na wysokim poziomie. Domeną naszej firmy jest rzetelna i profesjonalna obsługa, o czym mogło się przekonać szerokie grono odbiorców prywatnych jak i instytucjonalnych, którzy nam zaufali. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na podjęcie współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które są wiarygodne i zajmują czołową pozycję na rynku w Polsce. Należą do nich min.: WARTA, HDI, GOTHAER, INTERRISK, AXA, COMPENSA, HESTIA, GENERALI, PROAMA, PZU.

Dlaczego warto nam zaufać?

500 zawartych polis

17 lat na rynku

1000+ zadowolonych klientów

W trosce o zapewnienie interesujących ofert negocjujemy warunki współpracy z kolejnymi liczącymi się w Polsce Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Informacji o produktach udzielają pracownicy w biurach znajdujących się na terenie Warszawy i Radzymina. Dla posiadaczy Radzymińskiej Karty Mieszkańca korzystne rabaty.  Nasze produkty ubezpieczeniowe można zamówić nie tylko za pośrednictwem agenta, ale również przy pomocy internetu lub telefonu.

NIE CZEKAJ! UBEZEPIECZ SIĘ JUŻ DZISIAJ

Marcin

Założyciel firmy, koordynuje pracę w biurach. Zajmuje się przede wszystkim ubezpieczeniami korporacyjnymi i firmowymi. Jako Agent mobilny spotyka się z klientami z Warszawy i okolic i doradza najlepsze rozwiązania polisowe. W wolnym czasie spędza czas z synem, jeździ na nartach i żegluje.

Beata

Współtwórca firmy, specjalistka od spraw technicznych i rozliczeniowych, posiada szeroką wiedzę i długoletnie doświadczenie z zakresu ubezpieczeń. Wielbicielka teatru, sama nie raz występowała na deskach w Warszawie. W wolnym czasie szlifuje swój angielski, nie pogardzi dobrym filmem.

Jarek

Ambitny, wielozadaniowy, świetnie radzi sobie z ubezpieczeniem flot i pojazdów. Prowadzi biuro w Radzyminie z niekłamanym zapałem. Jego hobby to pszczelarstwo, kajaki i motoryzacja. Nigdy nie odmówi wypadu na łono natury.

Warszawa Ochota

ubezpieczenia.wlochy@interia.pl

al. Krakowska 274
02-134 Warszawa

Radzymin

ubezpieczeniaradzymin@interia.pl

Polskiej Organizacji Wojskowej 2
05-250 Radzymin

Ubezpieczenie – likwidacja | Marcin Pilipczuk | Strona stworzona przez AmbitnaMarka.pl